REVIT tervező állásajánlat 2023-05-24T14:43:16+00:00

Szívesen dolgoznál olyan munkahelyen, ahol…

• a szerkezettervezés legizgalmasabb feladatai várnak rád?
• prémium hazai és nemzetközi projekteken működhetsz közre?
• minden nap lehetőséged van fejlődni, jobbá válni?

Ha a válaszod egyértelmű „Igen”, akkor jelentkezz hozzánk!

REVIT PROFI TERVEZŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Lehet, hogy rád vár budai zöldövezeti irodánk egyik tervezőasztala?

Ide invitálunk

Kellő rugalmasságot biztosítunk, hogy a munkádat és a magánéletedet egyensúlyba hozhasd.
Nálunk nem kell szabadságot kivenned, ha elintézni valód akad, vagy a vízszerelőt várod. Ilyenkor lehetsz home office-ban.
Vagy ha kedd reggelente edzésed van, akkor bátran jöhetsz később dolgozni.
Mi csak azt kérjük, hogy a munka legyen az egyeztetett keretek közt elvégezve.

Videó lejátszása

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

A fő teendő, amiben számítunk rád, az a szerkezettervezői feladatok ellátása BIM-es környezetben.

  • Érdekes hazai és nemzetközi projektekbenfogsz részt venni.
  • Fontos lesz együttműködnöd a szakági tervezőkkel és a kollégákkal.
  • Illetve az iroda hatékonyságának folyamatos javításábanis számítunk rád.

Modellezel, vasalást készítesz, tervet ellenőrzöl, modellt javítasz, ütközés vizsgálatot csinálsz.

Szívesen látunk az elmaradhatatlan reggeli kávézásoknál, ahogyan a projekt kommunikáció feladatainál is. Bár ezt nem szabadna elárulnunk, a születésnapodra is készülünk meglepetéssel (szereted a tortát? 😊 ).

Szerves részét képezi még a napjaidnak a DYNAMO vizuál programozás, illetve a Rhino – Grasshopper fejlesztőkörnyezet használata.

Mikor jelentkezz hozzánk?

Hogy valóban a segítségünkre tudj lenni, az alábbi elvárásoknak teljesülnie kell:

  • Építőmérnöki végzettség.
  • Minimum 5 év szerkezettervezői tapasztalat, amit referenciákkal is alá tudsz támasztani.
  • Legyél jártas 3D-ben, és a REVIT szoftverprofesszionális használata is menjen gond nélkül.
  • Legyen kommunikációképes az angol nyelvtudás
  • Gondolkozz rendszerszinten, legyél nyitott a tanulásra és a tudásmegosztásra.
  • Tudj önállóan dolgozni.

Hiszünk abban, hogy a hatékony kooperációhoz nemcsak a szaktudás, hanem az attitűd is fontos.

Akkor fogsz jól illeszkedni a csapatunkba, ha ügyfélközpontúan gondolkodsz, megbízható vagy, a munkádat igényesen végzed, innovatív a szemléletmódod, a tanulás iránti vágyad pedig erős.

Előnyt jelenthet a kiválasztásnál

Garantáltan felkapjuk a fejünket a CV-d láttán,

Így honoráljuk a munkádat

Magas elvárásokat támasztunk, és ennek megfelelő kiemelt juttatási csomaggal honoráljuk az erőfeszítéseid.

Elismerjük a teljesítményed, megbecsüljük az értékeid, mindent megteszünk, hogy a csapat szerves tagjának érezd magad.

Munkavállaló-barát feltételeket biztosítunk, beleértve a környezetet, az időbeosztást, a munkaeszközöket. Budai zöldövezeti irodánkban kulturált, innovatív, inspiráló munkakörnyezet vár rád.

Változatos, sokoldalú, prémium projekteken tudsz kibontakozni belföldön és külföldön, miközben leading edge technológiákat alkalmazhatsz.

Folyamatosan lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésedhez, akár képzések formájában, akár együttműködések keretei között elismert szakértőkkel.

Pár megrendelő a sok közül, akiknek mi segítettünk
tetőszerkezetet emelni a feje fölé 🙂

ha csatlakozol csapatunkhoz, hasonló elit cégek projektjein dolgozhatsz

bud_logo_fb
egis-logo-png-transparent
Raiffeisen_Bank.svg

Mit gondolnak munkatársaink:

"Azért jó itt a CEOS-nál dolgozni, mert a cégvezetés olyan értékekkel bír, ami ma nagyon ritkaság számba megy.
Ilyenek például a tisztesség, emberség, odafigyelés, jó humor, és mindig van idejük, hogy ránk odafigyeljenek."
Detti

Tetszenek a leírtak?

Akkor ismerjük meg egymást jobban!
Töltsd ki az alábbi űrlapot és 2 munkanapon belül keresni fogunk.